rolex datejust mens 36mm gf factory 116233 automatic for sale in the pursuit of the ultimate elegance at the same time the perfect fusion of ingenuity unique bold design.all reddit frisk Cbd Hudvård incorporates much effort from a set of superior craftsmen.

https://www.high-endrolex.com/50

https://www.high-endrolex.com/50

Združenie STORM - Podporte nás

Podporte nás

Darujte 2% z dane

Každý rok môžete podporiť aktivity nášho združenia poukázaním 2% zo zaplatenej dani z príjmov fyzickej či právnickej osoby. Pomôžete nám pomáhať ďalej. Vopred ďakujeme.

Ako môžem poukázať 3%?

*3% z dane môžete poukázať, ak ste v roku 2023 odpracovali minimálne 40 dobrovoľníckych hodín pre neziskovú organizáciu v súlade so zákonom o dobrovoľníctve (PDF). S vyhlásením musíte predložiť aj Potvrdenie o odpracovaní dobrovoľníckej činnosti. Združenie STORM nemá SID, preto môžete kolónky na SID NECHAŤ PRÁZDNE. Viac informácií nájdete tu.

Potvrdenie o dobrovoľníckej práci

Ďakujeme!

Ďalšie informácie o Združení STORM sa môžete dozvedieť na tomto webe alebo na FB Združenie STORM či na maily info@zdruzeniestorm.sk .

Finančná podpora

Pomôcť pri realizácií našich aktivít nám môžete aj priamo

  • darovaním finančných prostriedkov prostredníctvom www.darujme.sk
  • priamo na účet IBAN: SK88 1100 0000 0026 2677 2597 a do predmetu uveďte prosím „dar“
  • alebo po dohode prostredníctvom darovacej zmluvy

Materiálna podpora

Podporiť našu činnosť môžete aj darovaním zdravotníckeho materiálu, dezinfekcie, potravín a pod. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na info@zdruzeniestorm.sk a dohodneme si podrobnosti. Vopred ďakujeme.

Mediálna podpora

Informovanie o našich aktivitách, propagácia našich služieb, projektov a pod. je pre nás veľmi dôležitá. Ak sa chcete stať naším mediálnym partnerom, kontaktujte nás prosím na info@zdruzeniestorm.sk


Ďakujeme.

https://www.high-endrolex.com/50