Podporte nás

Darujte 2% z dane

Každý rok môžete podporiť aktivity nášho združenia poukázaním 2% zo zaplatenej dani z príjmov fyzickej či právnickej osoby. Pomôžete nám pomáhať ďalej. Vopred ďakujeme.

Ako môžem poukázať 3%?

*3% z dane môžete poukázať, ak ste v roku 2022 odpracovali minimálne 40 dobrovoľníckych hodín pre neziskovú organizáciu v súlade so zákonom o dobrovoľníctve (PDF). S vyhlásením musíte predložiť aj Potvrdenie o odpracovaní dobrovoľníckej činnosti. Združenie STORM nemá SID, preto môžete kolónky na SID NECHAŤ PRÁZDNE. Viac informácií nájdete tu.

Potvrdenie o dobrovoľníckej práci

Ďakujeme!

Ďalšie informácie o Združení STORM sa môžete dozvedieť na tomto webe alebo na FB Združenie STORM či na maily info@zdruzeniestorm.sk .

Finančná podpora

Pomôcť pri realizácií našich aktivít nám môžete aj priamo

  • darovaním finančných prostriedkov prostredníctvom www.darujme.sk
  • priamo na účet IBAN: SK88 1100 0000 0026 2677 2597 a do predmetu uveďte prosím „dar“
  • alebo po dohode prostredníctvom darovacej zmluvy

Materiálna podpora

Podporiť našu činnosť môžete aj darovaním zdravotníckeho materiálu, dezinfekcie, potravín a pod. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na info@zdruzeniestorm.sk a dohodneme si podrobnosti. Vopred ďakujeme.

Mediálna podpora

Informovanie o našich aktivitách, propagácia našich služieb, projektov a pod. je pre nás veľmi dôležitá. Ak sa chcete stať naším mediálnym partnerom, kontaktujte nás prosím na info@zdruzeniestorm.sk


Ďakujeme.